24 FEB > 5 MAR 2017

De Animeernacht

Cartoon Network Studios

Flagey baadt tot in de kleine uurtjes in het licht van de Animeernacht: drie programma’s in gezelschap van animatiefilmmakers uit alle hoeken van de wereld. En het af te leggen parcours is allesbehalve rechtlijnig! Een menu vol humor en ironie, een beetje trash, muziek, verrassingen én een tamelijk psychedelische hommage aan de affiche van dit jaar.
Tussen de voorstellingen door: niemand minder dan VJ Mirai Mizue, recht uit Japan. Samen met de DJ Meakusma stort deze jonge realisator, bekend om zijn abstracte animatiefilms, zich voor Anima op zijn tweede passie: VJing!

Alle films worden in originele versie, vertoond, met Eng., Ned. en Fr. ondertitels.

Psychedelische Pyjama-Wedstrijd

Wil je kans maken op een Cartoon Network-hoody en een Anima-DVD? Trek dan je meest psychedelische pyjama aan op de Animeernacht of teken de psychedelische pyjama van je dromen op de achterzijde van je stemformulier.

Er zijn 5 winnaars in beide categorieën.

Deel 1

  • Taboek, Dario van Vree, NL, 2016, 2’47’’
  • Wundertüte (Staffel 1), Henning Basler, DE, 2016, 6’11’’
  • Bosch - Stop the Roadkill, Peter Sluszka, US, 2016, 2’39’’
  • How to Have a Romantic Date, Joost Lieuwma, NL, 2016, 25’’
  • Our Wonderful Nature - The Common Chameleon, Tomer Eshed , DE, 2016, 3’32’’
  • Les Demoiselles d’Ovalie, Laurent Kircher, FR, 2015, 13’30’’
  • Debiut, Katarzyna Kijek, PL, 2016, 7’12’’
  • Ein Tiefer Zug, Alireza Hashempour, DE, 2016, 3’05’’
  • How Are You Today?, Sophie Markatatos, GB, 2016, 7’19’’
  • Hi, It’s Your Mother, Daniel Sterlin-Altman, CA, 2016, 4’53’’
  • The Curse of The Voodoochild, Steven Woloshen, CA, 2005, 3’20’’
  • Age Of Obscure, Mirai Mizue , Onohana, JP, 2015, 3’50’’
  • Gokurosama, Clémentine Frère, Aurore Gal, Yukiko Meignien, Anna Mertz, Robin Migliorelli, Romain Salvinli, FR, 2016, 6’53’’

  • Remote, Andrew Lavery, Mathew Rees, GB, 2015, 2’04’’

Duur : 1h07’

Deel 2

  • Symphony of Two Minds, Valere Amirault, FR, 2015, 13’40’’
  • Kovbojsko, David Stumpf, SK, 2015, 4’46’’
  • Décibels, Léo Verrier, FR, 2015, 3’30’’
  • Trial & Error, Antje Heyn, DE, 2016, 5’27’’
  • Spring Jam, Ned Wenlock, NZ, 2016, 5’35’’
  • Résistance, Alex Chauvet, Anna Le Danois, Quentin Foulon, Fabien Glasse, Juliette Jean, Julie Narat, FR, 2016, 7’13’’
  • Moms on Fire, Joanna Rytel, SE, 2016, 12’
  • Kosmos, Daria Kopiec, PL, 2016, 2’29’’
  • Penelope, Heta Jäälinoja, EE, 2016, 4’20’’
  • Mind Frame, Jake Fried, US, 2016, 1’
  • Sésame, Thomas Leclercq, BE, 2016, 1’24’’
  • The Inspector and the Umbrella, Maël Gourmelen, FR, 2016, 2’10’’
  • Bullet Time, Frodo Kuipers, NL, 2016, 5’30’’
  • G-AAAH, Elizabeth Hobbs, GB, 2016, 1’15’’
  • Dan Britt - I’m Dead Inside, Daniel Britt, GB, 2016, 2’42’’

Duur : 1h13’

Deel 3

  • Chocolat - Ah ouin, Jonathan Robert, CA, 2016, 2’38’’
  • John Lewis - Buster the Boxer, Dougal Wilson, GB, 2016, 2’10’’
  • Katie Melua - Perfect World , Karni & Saul, GB, 2016, 4’24’’
  • Vial of Sound - A Life Time Passed, Ori Toor, IL, 2013, 3’
  • Three Little Ninjas Delivery Service: Damsel in Distress, Kim Claeys, Karim Rhellam, BE, 2016, 11’38’’
  • Sync, Max Hattler, GB, 2011, 9’19’’
  • La Table, Eugène Boitsov, FR, 2016, 4’15’’
  • Summer Camp Island, Julia Pott, US, 2016, 8’43’’
  • SNSM - The Mermaid, Flying V, FR, 2016, 1’43’’
  • Preston, Gabriel Amar, Louis Doucerain, Joseph Heu, William Marcere, Térence Tieu, Morgane Vaast, FR, 2016, 4’31’’
  • Stranger, Ori Toor, IL, 2016, 1’
  • Golden Oldies, Daan Velsink, Joost Lieuwma, NL, 2016, 3’
  • Etaspe Komuy, Shoh Ishiguro, JP, 2015, 4’56’’
  • Cipka, Renata Gasiorowska , PL, 2016, 8’
  • Happy End, Jan Saska, CZ, 2015, 5’43’’

Duur : 1u15’

Vanaf 16 jaar.